Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Na tej stronie poznasz aktualną ofertę dystrybucji serwonapędów.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych prądu stałego, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się wyjątkową solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy wyposażenia medycznego, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD świetnie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]