Kurs gotowania dla dzieci – proste zadania dla małych kucharzy

Kurs gotowania dla dzieci – proste zadania dla małych kucharzy

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty kursu gotowania dla dzieci!

Dzieci lubią asystować nam w kuchni – dekorować ciasta czy przynosić i wybierać składniki. Chciałabyś rozwinąć fascynację Twojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci rozwija pomysłowość małych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do maluchów w wieku od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci nie tylko zyskują przydatne umiejętności, ale przede wszystkim uczą się niezależności i kształtują swoją kreatywność. A przy tym świetnie się bawią. Dobieranie oraz mieszanie ingredientów, nauka smacznych przepisów oraz komponowanie niecodziennych smaków – to wszystko powoduje, iż maluchy ochoczo eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się też z zasadami, jakie stosuje się w kuchni, co korzystnie podnosi ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach mogą też brać udział rodzice, jest to zatem świetna sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a później poczęstować się tym, co udało się stworzyć.

Jak wygląda kurs gotowania dla dzieci?

Zajęcia odbywają się w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny zegarowe. Podczas warsztatów dzieci przygotowują danie główne oraz deser. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – spróbować swoich sił w pieczeniu przystrojonej świeżymi składnikami, aromatycznej pizzy, albo przygotować wyborny makaron na słono lub słodko. W trakcie kursu grupa przygotowuje również smaczny deser – mus z polewą owocową oraz kruchym ciastem. Lekcja poprzez uczestnictwo w zabawie to najlepsza metoda spędzania wolnego czasu, a samodzielne przygotowywanie ukochanych potraw daje dzieciakom dużo satysfakcji. Nawet bardzo przekorny maluch będzie z pasją uczestniczył w dekorowaniu deseru czy przyrządzaniu doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez zawodowego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i wspaniałe nastawienie do maluchów.

Nasze dane:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]