Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku architektonicznego?

Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku architektonicznego?

Poznaj dalsze szczegóły o kursie rysunku architektonicznego.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa mnóstwo elementów – głównie fakt, iż są to niesłychanie interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki specjalistów pozwalające przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]