Zdejmowanie klątw oraz czarów

Klątwa, to niekorzystna energia magiczna przekazana do adresata w okresie trafnego rytuału magicznego. Polega on na tym, że ktoś komuś niedobrze życzy i ta fatalnie życząca osoba bądź wynajęty przez nią fachowiec wymawia w właściwym rytuale magicznym jej rodzaj, długość twierdzenia, kogo on obowiązuje i jakiej płaszczyzny życia. Samoistna próba odczynianie klątw i uroków, więc uwolnienia się od tego gatunku energii następujących z klątw, spełniona przez nieuświadomioną osobę, jest niewskazana, ponieważ tego gatunku nastawienie może sprowadzić zaostrzenie się działania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest trafnym sposobem na zdobycie czyjejś miłości?

Po magię miłosną zaglądają szczególnie osoby, które znalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i przebywają w obliczu rozstania z towarzyszem bądź przewidują, iż współmałżonek oddala się od nich i dążą zatrzymać go za wszelką cenę. I tak odpowiednio można najprościej scharakteryzować magię miłosną – jako rodzaj na osiągnięcie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest dobrym kluczem na osiągnięcie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to złapanie kogoś przy sobie na siłę, to zbudowanie czegoś sztucznego, co dalekie jest od miłości a przypomina bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeżeli go nie zdobędziemy, wypada pozwalać, żeby ta osoba odeszła. Na nas ponadto gdzieś oczekuje i głęboka miłość, która się nie skończy, i intensywne szczęście, które będzie czarodziejskie w swój naturalny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego rytuału ewentualnie zaklęcia.

Najintensywniejszy urok sercowy – czarna magia

W naszym życiu występują odmienne niekorzystne doświadczenia: szczególne trafy okoliczności, sytuacje, w których wciąż ponosimy straty, także materialne jak i niematerialne, odczucie, że przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, trafiasz się w zamkniętym kręgu zdarzeń, jakiekolwiek usiłowania spełzają na niczym, poszukujesz miłości i ciągle zyskujesz zawodu. Bywa, iż wszystkie lata tkwimy w takim stanie, wierząc, iż tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to rządzenie energią w różnorakich celach. Jedynie cele mogą być różne i możliwość spożytkowania energii. Stosuje się więc, że jeśli ktoś ma niechlubne cele i manipuluje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie sztuka rujnowania innym ludziom, ale nagminnie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Ocena, która często pozwoli na zbadanie, czemu nienawidzę tej osoby, dlaczego wolę jej zaszkodzić, czy mam takie pełnomocnictwo, co z tego wyniknie dla mnie oraz dla innych? Rzeczywiste wykonywanie magii, to zręczność rozwoju na każdej praktycznej płaszczyźnie etycznej oraz moralnej także, która na tyle polepsza świadomość siebie, świata, doświadczeń, iż nieskuteczne są wszelkie postępowania fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Ciekawa strona czarna magia miłosna ezopark.com zapraszamy.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *