Idealny garaż

W tej chwili mnóstwo z was marzy o praktycznym garażu, w jakim będziemy mieli sposobność trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w zimowe poranki nie musimy skrobać szyb, bądź odśnieżać zalegającego na samochodzie śniegu. Garaż zaręcza całkowicie lepsze możliwości, takie jak:

  • przechowywanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki pogodowe, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi twojego samochodu.
  • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    pewne czynności obsługowe w tego rodzaju garażu możemy zrobić samodzielnie.
  • A więc ewidentnie oszczędzamy kasę posiadając garaż. Przecież wspaniałe, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego gdy część czynności obsługowych i część drobnych napraw wykonamy samodzielnie, taka nasza kieszeń z gotówką poszerzy się o wiele bardziej. Jednak aby garaż był wyjątkowy powinniśmy wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są również bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domu

To cudowne rozwiązanie. Często tego rodzaju garaż możemy wykorzystać jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu instalujemy markizy i mamy niekosztowny i prędko wykonany taras. Trzeba tak zaplanować dom, aby wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na ten wasz taras. Oczywiście w tego typu oknach należy założyć żaluzje bądź modne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Możemy przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Sprawdzona firma wykonuje:
moskitiery Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w produkcji żaluzji, rolet, plisów.

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *